Click aici »

Confectioner articole carton, legator manual

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti, Ilfov Bucuresti Ilfov
Domeniile ofertei
Productie, Industrie
Data introducerii
05-06-2018
Data actualizare
06-05-2019
Confidential
expirat

Descrierea postului

Prelucrari manuale pentru executia de produse din hartie si carton: taiere, biguire, capsare, caserare, lipire, finisare.
Locul de munca - in zona centrala, fara stres, atmosfera relaxata.

Cerinte

- persoana serioasa si responsabila
- indemanare la lucrul manual
- experienta nu este obligatorie dar e un avantaj (poate fi in productie de textile, marochinarie, tipografie, publicitate)
- atitudine deschisa, pozitiva
- implicare pentru indeplinirea sarcinilor

Oferta (bonusuri, beneficii)

Contract de munca, program de lucru de luni-vineri (fara wek-end), zile libere legale, concediu de odihna, stabilitatea unui loc de munca fara stres, intr-un mediu placut.