Click aici »

Conducator auto categoriile D, D+E

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Transport/Distributie
Data introducerii
29-01-2018
Data actualizare
29-01-2018

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 5 ani experienta in domeniul Transport/Distributie
Acest anunt este adresat barbatilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Firma SC DOUBLE T TURISM TRANSPORT SRL selecteaza in vederea angajarii conducatori auto categoriile D, D+E pentru servicii de transport international cu autocarul prin curse regulate sau ocazionale in Germania, Austria, Elvetia.

Cerinte

- Apt medical si psihologic pentru activitatea conducator auto transport international;
- Experienta in conducerea autocarului/autobuzului/autovehicului transport marfa;
- Disponibilitate pentru deplasarii prelungite;
- Sociabil ptr. disponibilitate de lucru in echipaj
- Testare teoretica, practica si interviu;

Documente necesare in vederea selectionarii pentru testare si interviu:
- Copii analize medicale si psihologice;
- Cazier auto, cazier judiciar valabile;
- Recomandari scrise de la ultimele locuri de munca;
- Documente ale calificarilor anterioare: copie C.I., permis de conducere, C.P.C., card tahograf (nu este obligatoriu).

Cunoasterea unei limbi straine (germana, engleza, franceza) este un atu, Cunoasterea traseului este alt atu.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Discutabil la interviu.