Click aici »

Community Manager

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Brasov Brasov
Domeniile ofertei
Marketing, Media/Cultura/Publicatii
Data introducerii
29-04-2011
Data actualizare
29-04-2011

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 1 an experienta in unul din domeniile: Marketing, Media/Cultura/Publicatii

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Cautam o persoana pentru postul de Community Manager.

Cerinte

E?ti o persoan? tān?r?, petreci ore īn ?ir īn fa?a calculatorului, ī?i place s? fii la curent cu tot ce se īntāmpl? īn mediul online? Ai o gr?mad? de prieteni pe facebook, twitter, cu care īmp?rt??e?ti toate nout??ile? Ai un blog propriu sau urm?re?ti mai multe bloguri?
Atunci credem c? e?ti persoana potrivit? pentru acest job, care presupune cuno?tin?e despre modalitatea de func?ionare a diverselor re?ele sociale, promovarea site-ului ?i produselor/serviciilor noastre īn toate aceste re?ele.

Pentru a aplica, trimite un e-mail cu un CV la office@clikbonus.com īn care s? ne convingi s? te alegem pe tine.
Doar candida?ii selecta?i vor fi contacta?i

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se negociaza la interviu