Click aici »

Colaboratori studii de piata/ mystery shopping

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Entry-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Marketing
Data introducerii
29-11-2017
Data actualizare
29-11-2017

Descrierea postului

Clientul misterios (mystery shopper-ul) trebuie sa viziteze diferite magazine. In cadrul fiecarei vizite, acesta trebuie sa joace, incognito, rolul unui client interesat de achizitionarea anumitor produse.

Pe parcursul vizitei trebuie sa urmareasca si sa evalueaza diferite aspecte legate de achizitionarea produselor, de atitudinea angajatului, de corectitudinea si acuratetea informatilor primite in magazine. Fiecare evaluare se face pe baza unui scenariu bine definit.

Dupa finalizarea evaluarilor, pentru fiecare dintre acestea, se completeaza un chestionar in sistemul on-line pus la dispozitie de Hollow Men

Cerinte

- peste 18 ani
- persoana sociabila
- disponibilitate de lucru pe teren
- spirit de observatie ridicat
- acces la internet

Oferta (bonusuri, beneficii)

- plata se face pe vizita si variaza in functie de complexitatea acesteia
- programul este flexibil, in functie de disponibilitate