Click aici »

Colaboratori - Reprezentanti vanzari

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Vanzari, Inginerie, Industrie
Data introducerii
26-01-2021
Data actualizare
28-03-2021

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (terminata)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Cautam colaboratori, firme sau persoane fizice autorizate, pentru promovarea si distribuirea sculelor aschietoare importate si distribuite de peste 20 de ani in Romania de catre firma noastra, Tooltech International.

Cerinte

Studii superioare tehnice, preferabil in domeniul mecanic, dar nu obligatoriu.
Cunostinte despre domeniul prelucrarii metalelor.

Urmatoarele calitati individuale sunt foarte importante in aceasta recrutare:
- Seriozitate
- Abilitate de relationare si comunicare
- Capacitate foarte buna de organizare
- Dorinta de afirmare si castig

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Posibilitatea inceperii si/sau dezvoltarii propriei afaceri (echivalent cu o FRANCIZA dar cu costuri ZERO).
- Punerea la dispozitie catre colaboratorii alesi a intregului pachet de cunostinte dobandite de firma noastra in cei peste 20 de ani de succes.
- Cursuri de pregatire gratuite organizate de specialistii firmei noastre pentru cunoasterea produselor oferite.
- Discounturi si termene de plata foarte atractive pentru produsele distribuite.