Click aici »

Colaboratori reprezentanti vanzari

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
23-06-2014
Data actualizare
23-10-2014
Confidential
expirat

Descrierea postului

Va intereseaza sa castigati bani fara sa renuntati la jobul actual? Daca DA atunci va invitam sa va alaturati echipei noastre. Daca NU atunci va rugam sa trimiteti informatia mai departe prietenilor si cunostintelor dvs poate cineva va fi interesat.

Firma importatoare de aparatura, consumabile si reactivi de laborator, cauta colaborator/ reprezentat vanzari.
Atributii: Intretinere si extindere retea de clienti, promovare produse.

Cerinte

Cerinte: Studii superioare, cunostinte minime in unul din domeniile: chimie, biologie, medicina.
Engleza nivel mediu.

CV la adresa de e-mail.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Comision din vanzari.