Click aici »

Colaboratori montaj folii cladiri

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
06-01-2014
Data actualizare
30-03-2017

Descrierea postului

Caut colaboratori firme PFA, Intep. Indiv. SRL, etc, pentru montaj folii geamuri cladiri in toata Romania. Fii propriul angajat! Pregatire, suport tehnic si comercial, promovare si consiliere.Potential de venituri foarte bune! (min. 600 euro/luna)

Cerinte

Carinte:
- mijloc propriu de deplasare in judetul dvs.,
- investitie initiala in scule max.200-300 Euro
- investitie minima in promovare, cca. 150-200 euro
- persoane energice
- in anumite cazuri este necesara munca in echipa cu un ajutor.

Oferta (bonusuri, beneficii)

In functie de interesul si munca prestata veniturile pot fi de minim 600 euro / luna si pot ajunge la peste 2000 de euro/luna.