Colaboratori design interior pentru Revista online de amenajari si decoratiuni interioare

Tipul ofertei
Voluntariat
Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Brasov, Bucuresti, Cluj-Napoca, Constanta, Timisoara Brasov Bucuresti Cluj-Napoca Constanta Timisoara
Domeniile ofertei
Arhitectura/Design
Data introducerii
24-11-2010
Data actualizare
26-03-2011

Descrierea postului

Cautam colaboratori pentru creatie articole si/ sau prezentare portofoliu artistic in domeniul amenajarilor si decoratiunilor interioare.

Prezentarea artistului, foto si detalii ale activitatii acestuia, vor fi prinse intr-o pagina web in cadrul revistei noastre eDecor.ro. Lucrarile acestuia, foto si cateva cuvinte de descriere, vor fi prezentate in galeria de imagini a revistei.

In cazul in care va atrage partea editoriala, va oferim posibilitatea de a scrie articole in revista, acestea urmand sa poarte numele dvs.

Cerinte

Student/ Absolvent Universitate Arte Plastice sau Arhitectura.
Pictura, sculptura, design interior, arhitectura, grafica, arta fotografica, design textil, arta decorativa.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Reclama gratuita a produselor si/ sau serviciilor in revista online.