Click aici »

Colaboratori asistenta sociala - ASCOL

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Bucuresti, Constanta, Ilfov, Ploiesti, Toate orasele Bucuresti Constanta Ilfov Ploiesti Toate orasele
Domeniile ofertei
Non-profit/Voluntariat
Data introducerii
15-05-2012
Data actualizare
17-09-2019

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 5 intrebari.

Descrierea postului

Angajam colaboratori intermediari, capabili sa indrume si sa atraga persoane de varsta  a III-a (rezervisti, pensionari, veterani de razboi), in serviciile oferite de ,,Centrul de ingrijire si asistenta sociala,, BREBU (Judet Prahova).
CONDITII
Se acorda salariul minim net pe economie (pentru internarea a cel putin 4 persoane cu talon pensie mai mare de 1500 lei)
Va rugam sa trimiteti CV-ul pe adresa noastra de e-mail ascolclub@gmail.com si atasat cele 4 persoane recrutate de Dvs.(valoarea talonului de  pensie va trebui sa fie mai mare de 50lei/zi, cheltuieli asistat)
Relatii:
0728.839.400 sau 0754.040.962

Cerinte

Cautam persoane dinamice, cu dorinta de implicare, sociabile, cu abilitati de comunicare si initiativa. Sunt preferabile persoanele care au activat in domeniul militar sau al asistentei sociale (cazier judiciar fara antecedente).

Oferta (bonusuri, beneficii)

Confidential