Colaboratori / As manageri/Manageri pentru companie multinationala

Tipul ofertei
Part Time
Scoala postliceala, Facultate, Entry-level Management, Middle-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti, Buzau, Ploiesti Bucuresti Buzau Ploiesti
Domeniile ofertei
Vanzari, Publicitate/PR, MLM
Data introducerii
25-10-2011
Data actualizare
15-11-2011

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 9 intrebari.

Descrierea postului

Descrierea postului:
- colaborare/parteneriat;
- identificarea de noi oportunitati de afaceri;
- formarea si intretinerea pe termen lung cu clientii si partenerii;
- formarea si educarea propriei echipe;
- atingerea obiectivelor de afaceri propuse;
- venituri pe baza de comisioane si bonusuri.

Cerinte:
- experienta anterioara in domeniile start-up/ promovare (marketing)/ vanzari constituie un avantaj;
- foarte bune abilitati de comunicare, relationare, negociere
- dorinta de cunoastere si educatie;
- pasiunea de a forma echipe si de a conduce organizatii;
- orientat spre construirea unei cariere;
- focalizat pe atingerea obiectivelor;
- perseverent si ambitios;
- creativ, cu initiativa;
- seriozitate, punctualitate.

Ce oferim:
- evolutie rapida in cariera in functie de performanta;
- program flexibil (part-time/ full-time);
- posibilitate de a lucra individual intr-o echipa proprie tanara, dinamica si flexibila sau in top management;
- programe de training, dezvoltare personala si profesionala adaptate fiecarui nivel de cariera;
- comisioane atractive, premii, calatorii si vacante, in functie de performanta;
- independenta si apartenenta la o retea internationala de colaboratori;
- acces la documentatii si programe de inalta calitate;
- afacere proprie.

Cerinte

Cautam 6 persoane potrivite pentru dezvoltarea companiei
Esti interesat?
Contacteaza- ne ACUM!

Daca:

- ai peste 18 ani
- esti serios si perseverent,
- esti deschis la idei noi,
- esti dispus sa faci acest lucru,
- esti motivat de obiective ambitioase si de un venit peste medie,
- abilitati comunicare si relationare
- spirit de conducere
- atitudine proactiva
- dorinta de dezvoltare personala si profesionala.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- venituri imediate motivante,in functie de realizari
- program flexibil
- sistem de instruire in cadrul companiei.