Colaborator zonal domeniul sanatate-nutritie, pentru medici si personal medical

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
500 EUR
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
MLM
Data introducerii
13-11-2014
Data actualizare
13-11-2014

Descrierea postului

Oportunitate de colaborare si cooperare part-time sau full-time pentru medici si personal medical, cu avantaje imediate si profitabilitate ridicata. Compania Forever Living
Products - companie gigant, lider mondial in domeniul wellness, nutritie si in piata suplimentelor terapeutice naturale pe baza de aloe vera, cu un palmares impresionant
si o istorie de peste 36 ani, prezenta in 160 de tari, si o crestere constanta an de an a cifrei de afaceri, cauta persoane open-mind(de preferat personal medical), pentru
ai forma ca lideri zonali, reprezentanti ai companiei, cu venituri lunare de peste 1000 Eu. Oferta este valabila in toata tara.

Cerinte

Cerinte:

- dinamism,
- perseverenta,
- abilitati de relationare si comunicare,
- sensibilitate fata de cei din jur,
- nu exista limita de varsta.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se ofera:

- traininguri si instruire gratuita,
- suport permanent din partea firmei,
- castiguri in crestere in functie de performanta,
- campanii de fidelizare,
- posibilitatea de a ajuta alti oameni sa adopte un stil de viata sanatos,
- posibilitatea de a ajuta alti oameni sa-si imbunatateasca veniturile,
- materiale audio si video de suport in afacere,
- site personal de afacere gratuit.

Castiguri:

- Recunoastere profesionala,
- Posibilitatea unor castiguri substantiale,
- Sanatate , excursii , premii,
- Mai mult timp liber pentru familie
- Independenta financiara ,
- Dezvoltare personala si profesionala