Click aici »

Colaborator vanzari

Nivel cariera
Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Bucuresti, Ilfov, Pitesti, Ploiesti Bucuresti Ilfov Pitesti Ploiesti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
27-10-2011
Data actualizare
27-10-2011

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 2 intrebari.

Descrierea postului

- colaborator agent vanzari distributie / retail pentru clienti tip service auto, service roti si flote auto
- program flexibil (liber la vanzari, full time, part-time, al doilea job).

Cerinte

- cautam colaboratori determinati, dornici de performanta in vanzari;
- experienta in vanzari este esentiala;
- experienta in vanzari fmcg catre clientii vizati nu este eliminatorie, insa este de preferat;
- nu aplicati daca nu credeti ca va potriviti acestui tip de activitate !

Oferta (bonusuri, beneficii)

- plata exclusiv in comision din vanzari;
- oferim suport de marketing pentru a sustine promovarea produselor.