Click aici »

Colaborator vanzari software

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Braila, Brasov, Calarasi, Craiova, Deva Braila Brasov Calarasi Craiova Deva
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
27-10-2015
Data actualizare
26-01-2018

Descrierea postului

- reprezentant local al Website Media
- colectare de informatii legate de piata si concurenta
- intretinerea relatiilor cu clientii
- promovarea produselor companiei si identificarea de noi strategii de vanzare
- oferirea de solutii optime clientilor
- identificare potential pentru extinderea afacerii

Cerinte

- afinitate in vanzarea de servicii software/IT
- capacitate de organizare si planificare
- bune abilitati de comunicare si interrelationare
- minima experienta de lucru cu administratia publica locala

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariul este pe baza de comision din vanzari
- bonusuri in functie de performanta
- posibilitate de lucru la domiciliu
- posibilitate avansare manager regional