Click aici »

Colaborator vanzari sisteme de securitate

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
01-04-2014
Data actualizare
01-04-2014

Descrierea postului

- Colaborator organizat intr-o forma juridica : PFA, SRL
- Prezentarea si promovarea serviciilor in conformitate cu standardele si politica comerciala a companiei
- Contactarea potentialilor clienti si dezvoltarea unui portofoliu

Cerinte

- Persoana pozitiva, corecta, responsabila, punctuala, implicata, orientata spre succes, cu simt al responsabilitatii si atentie la detalii
- Bune abilitati de comunicare si negociere
- Usurinta in initierea si dezvoltarea relatiilor interpersonale
- Orientare spre rezultate
- Disponibilitate pentru munca de teren

Oferta (bonusuri, beneficii)

Procent din vanzari pe baza de contract intre persoane juridice