Click aici »

Colaborator vanzari servicii curatenie

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
08-02-2013
Data actualizare
15-04-2013
Confidential
expirat

Descrierea postului

Firma serioasa,cautam colaboratori in vanzari servicii curatenie,in Timisoara,fara limita de varsta,inclusiv studenti.
Atributii:
-promovarea serviciilor si a produselor;
-prospectarea pietei si identificarea posibililor clienti si transformarea acestora in clienti proprii;
- identificarea nevoilor clientilor si adaptarea la cerintele acestora;
- consillierea sincera a clientilor;

Cerinte

-persoane dornice de surse alternative de venit;
-dorinta de a invata si de a lucra cu oamenii;
-spirit de echipa si personalitate dinamica;
-abilitati de comunicare , relationare;
- persoana energica,dinamica,capacitati organizatorice perseverenta;
-ambitioasa,aspect placut,ingrijit,curat.

Oferta (bonusuri, beneficii)

-program flexibil;
-castiguri atractive si motivante ,in functie de contractele incheiate.(nu exista salar fix doar comision)
-fara target;
-posibilitatea colaborari si in situatia existentei unui alt loc de munca;
-posibilitati de promovare.