Click aici »

Colaborator vanzari RomBit Tel

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Alt Oras, Bucuresti, Constanta, Covasna, Focsani Alt Oras Bucuresti Constanta Covasna Focsani
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
04-03-2010
Data actualizare
03-07-2010

Descrierea postului

- prospectarea pietei ;
- recruteaza, selecteza, angajeaza, instruieste in fiecare localitate( sate, orase, judete) personal interesat de colaborare ;
- cautam parteneri cu bune capacitati organizatorice si de coordonare a resurselor umane ;
- identificarea potentialilor clienti si promovarea produselor noi ale companiei, ofertelor speciale etc. ;
- dezvoltarea afacerii in zona arondata prin cresterea numarului de clienti ;
- analizeaza oportunitatile si prezinta oferta companiei, contacteaza si urmareste finalizarea vanzarilor.

Cerinte

- aspect profesional (tinuta business) ;
- persoana dinamica, constructiva, ambitioasa, responsabila, dornica de afirmare si dorinta sa castige cat mai mult ;
- capacitate de organizare, planificare, analiza si sinteza a datelor ;
- experienta relevanta intr-un mediu competitiv ;
- seriozitate, responsabilitate, implicare, convingator si tenace in atingerea obiectivelor ;
- bune abilitati de comunicare, interrelationare si coordonare a echipei de vanzari ;
- calm, spiritul de observatie, corectitudine, initiativa, capacitatea ridicata de sinteza, precum si abilitatea in negociere si relationare cu clientii ;
- persoana disciplinata, ordonata in munca, pragmatica, orientata catre rezultate ;
- spirit de initiativa si capabil sa-si organizeze eficient timpul ;
- disponibilitatea si capacitatea de a invata multe lucruri noi intr-un timp relativ scurt.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes ;
- periodic programe de instruire de specialitate pentru toti partenerii nostrii ;
- pachet complex bazat pe comisioane substantiale din vanzari in functie de target, de atragerea de noi clienti si de promovarea in forta a ofertelor companiei.