Click aici »

Colaborator vanzari IT

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Arad, Caransebes, Oradea, Resita, Timisoara Arad Caransebes Oradea Resita Timisoara
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
31-08-2011
Data actualizare
31-08-2011

Descrierea postului

Clientul nostru este o firm? n domeniul Vnz?ri IT, ce ofer? suport tehnic IT&C, oferind clien?ilor s?i servicii hardware ?i software, consultan??, re?ele ?i servere, servicii de grafic?,
outsourcing, etc.

Responsabilitati

- Implementarea strategiei de vnz?ri a firmei
- Realizarea targetului de vnz?ri
- nva?? produsele ?i serviciile oferite de firm?
- Administrarea clien?ilor existen?i ?i extinderea portofoliului de clien?i (persoane juridice mai ales)
- Organizarea propriei activitati si asigurarea deplasarii la clienti (preferabil cu masina personala).

Cerinte

- Experien?? actual? n vnz?ri directe,
- De?inerea unui portofoliu de clien?i,
- Cuno?tin?e despre componente ?i echipamente IT, consumabile, birotic? ?i
papet?rie
- Persoan? activ?, motivat? de munca de teren
- Persoana care stabile?te cu u?urin?? rela?ii cu ceilal?i
- Abilit??i de comunicare.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Comision din vnz?ri (fara targete)
- Program flexibil
- Posibilitatea de angajare dupa 3 luni.