Click aici »

Colaborator vanzari Avast! Software

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Alba Iulia, Brasov, Bucuresti, Cluj-Napoca, Tirgu-Mures Alba Iulia Brasov Bucuresti Cluj-Napoca Tirgu-Mures
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
30-04-2011
Data actualizare
30-04-2011
Confidential
expirat

Descrierea postului

Postul:
Colaborator Departament Vanzari

Sarcini:

Activitati principale:

? administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
? prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;

Sarcini si indatoriri specifice:

? stabileste si participa la intalnirile cu clientii;
? intocmeste documentatia premergatoare intalnirilor;
? redacteaza rapoartele dupa intalniri.

Cerinte

? Persoane dornice sa-si inceapa propia afacere de familie, persoane care doresc sa-si construiasca propia retea de distributie fara investitie, fara riscuri;

? capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii

? personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- comision 10% din vanzari.