Click aici »

Colaborator vanzare produse IT

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
IT Hardware, Vanzari
Data introducerii
27-05-2014
Data actualizare
27-05-2014

Descrierea postului

Cautam colaboratori ptr vanzare produselor de pe completeit.ro. Oferim comision din vanzare produselor de 5%.

Nu se ofera salariu fix, programul de lucru fiind a alegerea fiecaruia, extrem de flexibil.

Bonusul oferit poate creste in functie de comenzii.

Oferim consultanta ptr toate prodsuele noastre. DE asemenea vom oferi si un blog cu informatii depsre posibilitatiile prin care se pot vinde produsele noastre.

Cerinte

Cerinte:
- Cunostiinte medii hardware IT: Laptop, PC, monitoare, Imprimante, procesoare, memorii, HDD
- persoana sociabila, comunicativa

Oferta (bonusuri, beneficii)

Minim 5% din vanzari, fara salariu fix.