Click aici »

Colaborator teritorial vanzari

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Bistrita, Cluj-Napoca, Dej, Turda Bistrita Cluj-Napoca Dej Turda
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
30-07-2016
Data actualizare
30-07-2016
Confidential
expirat

Descrierea postului

Descrierea companiei:
Compania a fost infiintata in 2010. Este o societate privata cu capital romanesc. Compania isi desfasoara activitatea in conformitate cu legislatia romana in vigoare si cu statutul societatii. Este specializata in servicii de furnizare gaze naturale, verificari si revizii tehnice periodice, proiectare si executie instalatii de utilizare gaze naturale, verificari ISCIR, instalare kit-uri detectie scurgeri gaze, montaj centrale termice si preocupata permanent de cresterea continua a calitatii serviciilor oferite, a satisfactiei cerintelor clientilor si imbunatatirea continua a performantelor. De aceea a implementat un sistem al managementului integrat care urmareste aceste aspecte.
VALORILE NOASTRE
Orientarea catre client este unul dintre principiile de management aplicate in cadrul companiei cat si identificarea si satisfacerea cerintelor clientilor, preocuparea de a le depasi;

Implicarea personalului este esenta companiei;

Competenta profesionala : Imbinam si utilizam cunostintele, deprinderile si atitudinile pentru obtinerea rezultatelor asteptate; atitudinea noastra fata de profesie este de seriozitate, responsabilitate si implicare; de aceea suntem in competitie cu noi insine pentru a deveni mai buni;

Comportamentul pe piata : Compania nu toleram coruptia, mita si concurenta neloiala; nu oferim direct sau indirect plata sau avantaje nici unei persoane sau entitati pentru a obtine sau directiona afaceri sau alte avantaje incorecte in derularea activitatilor noastre;

Respect reciproc si deschidere : relatiile cu clientii, partenerii si autoritatile se desfasoara in baza respectului reciproc, deschiderii, onestitatii si spiritului de incredere si cooperare; mentinem o atitudine deschisa in dialogul cu toate persoanele si entitatile cu care colaboram;

Integritate : respectam legile in vigoare si bunele practici de afaceri si actionam in concordanta cu valorile noastre;
Fi si tu una din piesele motorului companiei

Cerinte

Candidatul ideal:
Abilitati comunicare, negociere, capacitatea de a lua decizii, organizare, planificare si control;
Abilitatea de a sintetiza informatiile primite si de a le transmite mai departe intr-un stil profesionist;
Abilitatea de a lucra eficient cu diverse categorii de oameni, de a isi impune standardele de lucru;
Atitudine proactiva, abilitatea de a analiza si rezolva problemele;
Abilitatea de a dezvolta, planifica, implementa obiective pe termen scurt, mediu si lung;
Abilitatea de a aduna date;
Personalitate deschisa catre sugestii;
Perseverent, atent la detalii, creativ, pasionat;
Capacitate de organizare si dinamism;
Cailitati excelente de comunicare si negociere;
Cunostinte solide in vanzari, experienta in domeniul gazelor naturale, constituie un avantaj;
Sinceritate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Comision motivant + bonusuri in functie de performanta