Click aici »

Colaborator recrutare

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Resurse umane
Data introducerii
16-01-2018
Data actualizare
16-01-2018

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 2 ani experienta in domeniul Resurse umane
Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat femeilor
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Femina Business cauta colaborator cu experienta in recrutare care sa preia departamentul Recrutare si plasare personal.
Firma noastra este la inceput de drum si dorim pe cineva dedicat.

Cerinte

Seriozitate, loialitate, politete, experienta si recomandari.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Seriozitate, respect, salarii motivante, ajutor din partea Femina Business si indrumare.