Click aici »

Colaborator / partener

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Vanzari, Publicitate/PR, Marketing
Data introducerii
25-03-2014
Data actualizare
25-03-2014

Descrierea postului

Dorim partener/colaborator pentru media online. Reprezentare si dezvoltare a unui proiect de comenzi online catre restaurante cu livrare la domiciliu. Un proiect complet pe termen lung si foarte lung, diferit de ce exista pe piata cu o reu?it? de 100%. Proiect de promovare gratuit? si vanzari online cu buget dedicat de pana la 40-50% din volumul Óncas?rilor zonale.

Cerinte

Cunostinte in Media-Marketing-Advertising-PR, freelancer sau firma, cunostinte organizatorica si dezvoltare pe baza de buget, stabil financiar, calculat si capabil de a prelua o activitate complexa de media-marketing in regim de reprezentant zonal sau colaborator. Zonele sunt: Moldova, Dobrogea-Baragan, Bucure?ti, Ardeal, Moldova , Banat-Oltenia, Muntenia.

Cand trimiteti cv, va rugam face?i o prezentare succinta a capacitatilor dumneavoastr? organizatorice, cerintele dumneavoastr? si o scurta prezentare a modului cum vede?i dumneavoastr? colaborarea sau parteneriatul dintre noi.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Colaborator 50 RON/contract, 10% din Óncas?rile zonei.
Partener 35-40 % buget la dispozi?ie
Fiecare isi fixeaza singur targetul lunar.