Click aici »

Colaborator part-time, promovare pe Internet

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
150 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Elevi/Studenti, Marketing
Data introducerii
22-02-2010
Data actualizare
22-02-2010

Descrierea postului

Prelucrarea informatiilor referitoare la produsele firmei in vederea plasarii si promovarii acestora pe site-uri, portal-uri, etc.

Activitatea se va desfasura la sediul firmei noastre, aflat in Sos. Alexadriei 229, Comuna Bragadiru, judetul ILFOV. Programul de lucru va fi de 4 ore pe zi.

Cerinte

Cunoasterea pachetului Office (Excel, Word), Internet Explorer.
Cunostinte tehnice primare in domeniul TCM.
Obligatoriu cunoasterea limbii engleze, nivel mediu.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Contract part time 600 RON/ luna
Mediu placut de lucru.
Cheltuielile de transport sunt suportate de catre firma.