Click aici »

Colaborator part-time - evaluare servicii magazine

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Botosani Botosani
Domeniile ofertei
Marketing, Elevi/Studenti
Data introducerii
19-05-2016
Data actualizare
31-05-2018

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 1 intrebari.

Descrierea postului

Suntem in permanenta interesati de colaboratori care sa desfasoare activitati in cadrul proiectelor de client misterios.

Tipul de colaborare pentru proiectele de client misterios este part-time, programul fiind flexibil.

Cerinte

Colaboratorul pe care il cautam:
- Are varsta peste 20 de ani
- Are cunostinte minime de Office
- Are acces la internet si isi verfica zilnic e-mailul
- Este dotat cu un telefon cu camera
- Este din: Bucuresti, Alba Iulia, Brasov, Braila, Deva, Sibiu, Arad, Bacau, Baia Mare, Cluj Napoca, Constanta, Oradea, Pitesti, Ploiesti, Suceava, Timisoara, Botosani.
- II place sa mearga la cumparaturi
- Este riguros, respecta termenele limita
- Are spirit de analiza si sinteza
- Este meticulos si are un spirit de observare foarte dezvoltat
- Este disponibil intr-un program flexibil

Pentru indeplinirea cu succes a cerintelor sunt esentiale respectarea termenelor limita, a instructiunilor si scenariilor de actiune.