Click aici »

Colaborator marketing si promovare online

Tipul ofertei
Voluntariat
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Media/Cultura/Publicatii, Marketing
Data introducerii
12-10-2012
Data actualizare
12-10-2012

Descrierea postului

Daca esti pasionat(a) de Internet, retele sociale si ai o gramada de idei bune pentru promovarea si cresterea unui site de femei, te asteptam sa ni te alaturi.

Cerinte

Daca te intereseaza acest post de voluntar, trimite la office@woman2woman.ro o idee de promovare online, prin care putem creste traficul site-ului si numarul de prieteni de pe facebook. Ia in calcul faptul ca pentru acest proiect bugetul este zero, deci trebuie sa fii extrem de creativ(a).

Iata o idee de proiect:

Oferta (bonusuri, beneficii)

Momentan, nu putem remunera activitatea ta, insa iti putem oferi indrumare si, ocazional, vouchere. Ai posibilitatea sa testezi proiecte in care crezi si sa faci ceea ce iti place.