Click aici »

Colaborator - Distribuitor

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
11-03-2014
Data actualizare
12-11-2017

Descrierea postului

In calitate de importator exclusiv pentru Romania, cautam distribuitori(persoane juridice) pentru spray-urile tehnice Debus GmbH si adezivi (super glue) Alteco  in toate judetele tarii.

Cerinte

Conditii obligatorii: PERSONALTATE JURIDICA

CV-urile PESOANELOR FIZICE NU SUNT LUATE IN CONSIDERARE!!!!

Activitatea se desfasoara NUMAI pe baza de contract de distributie, cu fila CEC garantie.

Peste o anumita valoare trimestriala a comenzilor se asigura exclusivitate pe zona respectiva.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Discounturi in functie de cantitate, valoarea comenzii si termene de plata.

Trimite CV