Colaborator de vanzare pe baza de comision, constituit in PFA , II , SRL

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
29-03-2013
Data actualizare
29-03-2013
Confidential
expirat

Descrierea postului

Societate comerciala tanara dar cu un management cu foarte mare experienta , specializata pe consultant in afaceri : VANZARI - este in cautare de colaboratori organizati intr-o forma juridica : PFA , II , SRL pentru colaborare in vanzari produse de o larga utilizare .
Comision oferit atractiv .
Produse oferite spre vanzare :
1. Produse Germane de sorginte tehnica , novatoare , simple si de efect ;
2. Incalzitoare Germane in infrarosu si panouri radiante : productie Cehia ;
3. Recuperari impozite din strainatate pentru cei care au lucrat sub contract de munca in tari ca : Germania , Olanda , Austria , Marea Britanie , Irlanda , Norvegia , SUA
4. Structura metalica , parapete autostrada , structura metalica pentru parcuri fotovoltaice : productie Bulgaria , recunoscuti pentru calitatea produselor lor .
5. Produs grecesc pentru advertising
Va rugam sa va focusati pe produsele la care aveti sanse mari de vanzare !!!
Va asteptam si avem incredere ca impreuna putem castiga !

Cerinte

Candidatii sa fie constituiti in PFA , II , SRL

Oferta (bonusuri, beneficii)

Comisioane atractive