Click aici »

Colaborator artistic (revista)

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Brasov, Bucuresti, Cluj-Napoca, Iasi, Timisoara Brasov Bucuresti Cluj-Napoca Iasi Timisoara
Domeniile ofertei
Media/Cultura/Publicatii
Data introducerii
03-08-2009
Data actualizare
03-08-2009
Confidential
expirat

Descrierea postului

ASCOL CLUB selecteaza indiferent de varsta si pregatire personal cu aptitudini artistice pentru pozitia initiala de ,,COLABORATOR ARTISTIC,,
Va rugam sa temiteti CV-ul D-voastra pe adresa ascolclub@gmail.com si sa mentionati calitatile pe care le detineti:

1) Solist vocal
a) - muzica usoara
b) - muzica populara
2) Instrumentist
3) Dansator
4) Comediant
a) - bancuri
b) - imitatii vocale sau pantomime

Centralizarea si selectarea membrilor se va face la nivelul fiecarui judet sau sector al capitalei.

Locatia si data demararii acestei competitii va fi anuntata ulterior.
Selectia este a noastra, valoarea,.. a D-voastra!
Site-ul ASCOL http://ascol.weebly.com
sau http://www.ascol.bizoo.ro
Str. Walter M?r?cineanu nr.1-3, (MCP Press), sector 1, Bucure?ti
Tel.: 0372.930.940, 0728.839.400, 0754.040.962,

Cerinte

Participantii sa aiba minim 18 ani si sa detina calitatea de membru ASCOL (inscris in evidenta).

Oferta (bonusuri, beneficii)

Confidential.