Click aici »

Colaborator agent imobiliar

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Iasi Iasi
Domeniile ofertei
Vanzari, Constructii/Imobiliare
Data introducerii
06-12-2018
Data actualizare
06-12-2018

Descrierea postului

Specialistii in vanzari spun ca domeniul imobiliar este cel mai complex tip de vanzare dar si unul foarte profitabil.

Dezvoltarea unei cariere in imobiliare presupune multa munca, implicare si determinare.

Suntem hotarati sa colaboram cu persoanele care isi doresc:

- Sa isi construiasca independenta financiara;
- Sa se dezvolte personal;
- Sa aiba propriul business;
- Sa activeze intr-un birou modern;
- Sa isi faca programul cum doresc;
- Sa genereze venituri consistente;
- Sa beneficieze de educatie continua;
- Sa participe la evenimente de business networking;

Cerinte

Colaboratorul RE/MAX Imobis da dovada de:

- Implicare;
- Abilitati de problem solver;
- Comunicare;
- Proactivitate;
- Experienta in vanzari;
- Integritate;
- Onestitate;
- Incredere in sine;
- Spirit antreprenorial;
- Optimist;
- Perseverenta;

Te regasesti? Responsabilitatile tale vor fi:

- Prospectarea pietei si cresterea portofoliului de clienti;
- Promovarea proprietatilor si serviciilor oferite de companie;
- Consilierea clientilor (vanzatori, cumparatori,etc);
- Identificarea nevoilor reale ale clientilor;
- Optimizarea tranzactiei imobiliare;
- Semnarea contractelor de reprezentare in regim exclusiv;
- Actualizarea bazei de date;
- Organizarea si urmarirea intregului proces de tranzactionare;
- Disciplina, responsabilitate, abilitate de lucru in echipa.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii:

Asocierea cu Brandul numarul 1 in imobiliare iti pune la dispozitie un business de succes intr-un birou modern unde vei invata cele mai inovative metode de dezvoltare personala si profesionala.

Biroul Imobis iti pune la dispozitie toata infrastructura necesara si iti ofera toate informatiile de care ai nevoie pentru atragerea in portofoliu si vanzarea imobilelor la cel mai bun pret posibil si in cel mai scurt timp.

Este foarte important sa crezi in tine si sa te implici! Conteaza mai putin ce faci acum, ce experienta sau profesie ai. Vorbim despre un plan pe termen lung care se adreseaza tuturor celor ce vor sa construiasca ceva pe cont propriu.

Cei peste 45 de ani de tehnici si sisteme de lucru imbunatatite continuu garanteaza ca lucrezi alaturi de cei mai tari colegi din lume.

Trimite CV