Click aici »

Colaborare interpret si traducator turca-romana

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Traduceri
Data introducerii
22-11-2011
Data actualizare
16-12-2011

Descrierea postului

Cautam colaborator pentru servicii de interpretare conversatie prin telefon, din limba turca in limba romana. Conversatiile sunt de natura tehnica. Traduceri carti tehnice masini-unelte din limba turca in limba romana.

Cerinte

Cunoscator limba turca - avansat.

Cunoscator al limbajului tehnic (masini - unelte, utilaje, scule). De preferat inginer in tehnologia constructiilor de masini.
De preferat colaborare cu PFA.

Pentru detalii privind produsele si serviciile noastre va rugam sa accesati: www.proma.ro.

Va rugam sa ne transmiteti oferta/CV dumneavoastra la adresa de e-mail.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se va discuta ulterior.