Click aici »

Colaborare DTP-ist, proiect realizare catalog

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti, Ilfov Bucuresti Ilfov
Domeniile ofertei
Publicitate/PR, Media/Cultura/Publicatii, Marketing
Data introducerii
16-12-2011
Data actualizare
16-12-2011

Descrierea postului

Realizarea machetei catalogului PROMA in decursul a 2 luni de lucru. Catalog format inchis A4, 160 pagini. Se vor pune la dispozitie pozele, textul, structura catalogului si indicatii pentru arajanrea in pagina. Pe langa partea tehnica de executare a catalogului, dorim o implicare si in partea creativa: layout, coperta.

Cerinte

Experienta anterioara in realizare si executii de cataloage pentru produse sau servicii.
Prezentarea lucrarilor anterior realizate in acest sens.
Utilizare programe de grafica Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign.
Persoana ordonata, creativa, atenta la detalii.?
Rapiditate in executie.

Va rugam sa ne transimteti CV-ul, impreuna cu cateva proiecte anterioare realizate de catre dvs. pe adresa de e-mail.