Click aici »

Client sub acoperire (evaluare servicii cosmetice)

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Arad, Craiova, Galati, Oradea, Rimnicu-Vilcea Arad Craiova Galati Oradea Rimnicu-Vilcea
Domeniile ofertei
Sampling/Merchandising, Marketing
Data introducerii
23-01-2018
Data actualizare
23-01-2018

Descrierea postului

- Va place sa va ingrijiti si sa apelati la servicii de cosmetica?

- Sunteti interesat(a) sa testati servicii de cosmetica gratuit?

Cautam colaboratori care sa desfasoare activitati in cadrul proiectelor de tip client misterios in centre de infrumusetare/cosmetica.

Cerinte

Colaboratorul/ea pe care il/o cautam:
- Are varsta peste 20 de ani
- Isi verfica zilnic e-mailul
- Este dotat(a) cu un telefon cu camera
- Este interesat(a) sa testeze servicii de cosmetica gratuit
- Este din: Bucuresti, Brasov, Braila, Deva,  Arad, Bacau, Baia Mare, Cluj Napoca, Constanta, Oradea, Pitesti, Ploiesti, Galati, Timisoara, Botosani, Ramnicu Valcea, Suceava
- Poate calatori pe distante scurte
- Respecta termenele limita
- Se exprima foarte bine atat in scris cat si oral
- Are un spirit de observare foarte dezvoltat si este atent la detalii
- Este disponibil intr-un program flexibil
- Ii place sa mearga la cumparaturi si considera ca serviciile pe care le primeste ca si client/consumator trebuie sa respecte anumite norme.