Click aici »

Client misterios

Tipul ofertei
Project Based
Liceu, Scoala postliceala, Facultate, Entry-level Management, Middle-level Management
Salariu oferit
Alba Iulia, Bistrita, Botosani, Tirgu-Mures Alba Iulia Bistrita Botosani Tirgu-Mures
Domeniile ofertei
Marketing
Data introducerii
11-03-2020
Data actualizare
28-04-2020
Confidential
expirat

Descrierea postului

Scopul unui client misterios este acela de a vizita diverse locatii unde trebuie sa joace rolul unui client real; se intereseaza de achizitia unor produse si pe parcursul vizitei evalueaza angajatii, dar si aspectul interior/exterior al locatiei (ex: curatenia din magazine, felul in care sunt aranjate produsele, comportamentul angajatilor, etc). Dupa ce vizita a fost realizata trebuie completat un chestionar online in care se prezinta detaliat aspectele mai sus mentionate. In prezent cautam clienti misteriosi pentru un petshop ce are mai multe locatii in centre comerciale/mall-uri.

Cerinte

Telefon smart, cu camera
Disponibilitate dupa ora 16:00