Click aici »

Client misterios in Targoviste

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Targoviste Targoviste
Domeniile ofertei
Marketing
Data introducerii
12-12-2018
Data actualizare
17-05-2019

Descrierea postului

Scopul unui client misterios este acela de a vizita diverse locatii unde trebuie sa joace rolul unui client real; se intereseaza de achizitia unor produse si pe parcursul vizitei evalueaza angajatii, dar si aspectul interior/exterior al locatiei (ex: curatenia din magazine, felul in care sunt aranjate produsele, comportamentul angajatilor, etc). Dupa ce vizita a fost realizata trebuie completat un chestionar online in care se prezinta detaliat aspectele mai sus mentionate.

Cerinte

Colaboratorul pe care il cautam:
- Este din Targoviste sau are disponibilitate pentru a ajunge usor in Targoviste
- Are varsta peste 20 de ani
- Isi verifica zilnic e-mailul
- Detine un smartphone
- Respecta termenele limita
- Se exprima foarte bine atat in scris, cat si oral
- Are un spirit de observare foarte dezvoltat si este atent la detalii
- Este disponibil intr-un program flexibil
- II place sa mearga cumparaturi si considera ca serviciile pe care le primeste ca si client/consumator trebuie sa respecte anumite norme.