Client direct, Consultant sau Lider Oriflame, Comision 40% si cadouri!

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
MLM, Elevi/Studenti
Data introducerii
21-09-2012
Data actualizare
14-09-2020

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 1 intrebari.
Acest anunt este adresat femeilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Ti-ar prinde bine 100-300 lei in plus pe luna? Sau vrei sa cumperi la pret bun cosmeticele pentru acasa?

Pentru pachetul tau gratuit de inscriere aplica CV-ul sau trimite-ne sms/e-mail la 0727.806.520 / 0760.153.634 / iulia.parvu@gmail.com cu numele, varsta si localitatea.

-Primesti gratuit catalogul Oriflame si il prezinti in cercul de cunostinte (prietene, colege, vecine, rude).
-Notezi produsele dorite de ele si trimiti comanda la Oriflame (online sau telefonic).
-Primesti produsele la domiciliu sau le ridici de la sediu si le imparti clientelor.
-Incasezi contravaloarea de la cliente, iti opresti comisionul castigat si achiti restul catre Oriflame.
-O iei de la capat cu noul catalog.

Cerinte

Persoane serioase, care isi doresc independenta financiara.

La Oriflame poti fi:

-client direct (comanzi produse doar pentru uz personal si primesti reduceri)
-consultant (iti formezi un grup de cliente care sa comande produse de la tine si castigi comision)
-lider (inscrii si alte persoane in Oriflame si castigi comision si bonusuri de ordinul miilor de dolari)

Oferta (bonusuri, beneficii)

Cele mai bune comisioane pe care le ofera o firma de vanzari directe din Romania:

-23% la comenzile intre 70 - 299 lei
-30% la comenzile intre 300 - 599 lei
-40% la comenzile peste 600 lei.

COMISIOANELE SUNT REALE, ELE NU DEPIND DE ALTI FACTORI, LA ORIFLAME OFERIM ATAT CAT PROMITEM.

-In plus, la inscrierea in echipa noastra vei primi si cadouri atractive (produse sau accesorii Oriflame)
-Ai posibilitatea de a achita factura Oriflame in termen de 18 zile de la livrare, dar si in momentul primirii prin curier
-Produsele Oriflame sunt de o calitate superioara
-Livrarea se face prin curier sau la sediile Oriflame din tara
-Vei avea permanent sprijinul unui Director Oriflame care iti va oferi suport in activitatea ta.

E momentul perfect sa te inscrii acum la Oriflame si sa castigi atat cat iti doresti (limitele le stabilesti doar tu!)

Trimite-ne CV-ul sau contacteaza-ne pe mail la adresa iulia.parvu@gmail.com sau suna-ne/da-ne sms la nr. 0727806520 / 0760153634 (tarif normal) si vei primi in cel mai scurt timp informatii complete si catalogul gratuit Oriflame.