Click aici »

City Manager

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management, Middle-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Baia-Mare, Satu-Mare Baia-Mare Satu-Mare
Domeniile ofertei
Marketing, Management/Consultanta, Publicitate/PR
Data introducerii
31-08-2009
Data actualizare
31-08-2009
Confidential
expirat

Descrierea postului

- Organizeaza activitatiile de promovare si se asigura ca in permanenta sa fie aprovizionate produsele de promovare necesare campaniilor programate;
- Propune modalitati de imbunatatire a activitatii de promovare si implementeaza schimbarile aprobate de managerul direct;
- Comunica managerului direct problemele aparute ce depasesc nivelul decizional;
- Raspunde de centralizarea si distributia corespunzatoare a rapoartelor
- Administreaza si organizeaza corespondenta (posta, curierat, e-mail, telefon);
- Rezolva in timp problemele administrative neprevazute.

Cerinte

- Persoana responsabila, diplomata, energica, prezentabila;
- Abilitatea de a-si pastra calmul in situatii neprevazute;
- Abilitati dezvoltate de relationare inter-umana;
- Capacitate de a rezolva sarcini multiple concomitent/atentie distributiva;
- Disponibilitate pentru deplasari;
- Obligatoriu permis de conducere si autoturism proprietate personala.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Pachet salarial motivant;
- Training.