Chelnerite, cameriste, personal spalare vase - munca legala in Germania

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Restaurant, Turism/Hoteluri
Data introducerii
25-06-2009
Data actualizare
25-06-2009
Confidential
expirat

Descrierea postului

Firma de recrutare personal intermediaza angajari urgente in Germania pe posturile :

Cerinte

chelnerite -- lb germana, varsta maxima 45 ani, perioada de 3 luni cu posibilitate de prelungire
-cameriste - lb germana nivel conversational -3 luni cu posibilitate de prelungire a contractului
-spalatori vase - perioada minima 3 luni
-agricultura (cules legume) - perioada de lucru 1.5 -2 luni
- ingrijit varstinici

Atentie!! - nu se accepta persoane cu cazier judiciar patat, cu probleme majore la fostii anagajatori sau cu interdictie de a parasii tara

- pentru intocmirea dosarului este necesar : -cv
- cazier judiciar
- carte indentitate si copie color a acesteia
- eventual recomandari de la ultimele job-uri
- adeverinta medicala care sa specifice daca sunteti  apt sau nu pentru munca.

Important !!! - La semnarea contractului se plateste suma de 190 euro si se face dovada platii prin OP

La interviul preliminar se vor da toate informatiile necesare despre firma (pentru a putea fi verificate) care organizeaza angajarile, pentru a evita suspiciunile referitoare la contract.
Firma are sediul central in Arad si pct de lucru in mai multe orase din tara .

Oferta (bonusuri, beneficii)

cameriste - 800 eur net/luna, cazare +masa asigurata
chelnerita - 800 eur net/luna, cazare +masa
spalator vase - 700-900 net eur/luna cazare si masa,
agricultura - 800-900 eur net/luna, cazare asigurata
ingrijit varstini - 700 eur net/luna, cazare+maasa asigurata (inca nu s-a stabilit data plecarii, se asteapta confirmarea angajatorului).

Acest anunt se adreseaza condidatilor din Bucuresti, sau care au posibilitatea deplasarii in Bucuresti pentru semnarea contractului.

Pentru informatii suplimentare si prog interviuri scrieti la contserv@ymail.com