Click aici »

Chelner

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Brasov, Bucuresti, Ilfov, Moreni, Ploiesti Brasov Bucuresti Ilfov Moreni Ploiesti
Domeniile ofertei
Restaurant
Data introducerii
12-04-2014
Data actualizare
23-04-2014
Confidential
expirat

Descrierea postului

chelner intr-un restaurant din cadrul unui hotel

Cerinte

experienta minim 2 ani, limba engleza avansat, persoana sociabila
-constituie avantaj cunoasterea limbi ruse sau germane

Oferta (bonusuri, beneficii)

salariu 550 euro
cazare+masa asigurate de angajator
Angajatii au dreptul de a folosi gratuit unele din utilitatile sau cursurile hotelului (ex: Yoga, Tai chi,meditatie etc).
In functie de eficienta angajatii sunt
eligibili pentru o marire de salariu dupa minim 3 luni de munca. Asigurarea de sanatate de baza este oferita de Guvernul
cipriot prin intermediul contractului de angajare al Angajatului.

Pentru optiuni suplimentare de asigurare de sanatate, angajatul poate achizitiona o asigurare de sanatate privata.