Click aici »

Casier

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Deva Deva
Domeniile ofertei
Comert, Altele
Data introducerii
14-06-2012
Data actualizare
14-06-2012

Descrierea postului

Intampina clientii zambind cu o atitudine permanent prietenoasa,de gazda.
-Realizeaza vanzare activa prin oferirea produselor complementare sau alternative clientilor nostri.
-Comunica in permanenta cu membrii echipei sale.
-Incaseaza si gestioneaza numerar,carduri,bonuri
Este activ si optimist,nu face lucruri extraordinare, insa ceea ce face este extraordinar de bine.
introducerea facturilor in gestiune- intocmire NIR
- intocmirea registrului de casa
- intocmire rapoarte de vanzari
- emitere facturi catre clienti.
- evidenta documente contabile.

Cerinte

-Minim studii medii
-1-2 ani experienta in domeniu reprezinta avantaj
-Cunostinte utilizare PC
-Abilitati de comunicare excelente, sociabilitate
politete, ambitie, deschidere la nou
-Abilitati de lucru in echipa si atitudine pozitiva

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachet salarial corelat cu rezultatele
-posibilitati multiple de dezvoltare personala intr-un mediu prietenos