Click aici »

Casier

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Arad Arad
Domeniile ofertei
Comert
Data introducerii
12-09-2014
Data actualizare
12-11-2014

Descrierea postului

Emiterea bonului fiscal pentru produsele cumparate de client si incasarea contravaloarii sub forma de cash, CEC, Ordin de Plata, Foaie de Varsamant, voucher, plata cu card, tichete cadou, bonuri de masa si credite real.

Cerinte

Absolvent/a de liceu, cu diploma de bacalaureat;
Orientare catre cerintele pietei si ale clientului;
Capacitate de lucru in echipa;
Abilitati organizatorice si de comunicare;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Sansa de a-ti desfasura activitatea intr-un cadru profesional si modern;
Instruiri teoretice si practice la standarde internationale;