Click aici »

Casier / vanzatoare benzinarie

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti, Ilfov
Domeniile ofertei
Comert
Data introducerii
11-07-2017
Data actualizare
10-11-2017

Carbogaz Srl

» 1 job nou de la aceeasi firma

Trimite CV

Descrierea postului

Operare casa de marcat
Procesarea tranzactiilor numerar si prin card
Servirea clientilor intr-o maniera prompta si politicoasa
Depozitarea, manipularea si aranjarea produselor la raft
Realizarea de controale privind termenele de valabilitate ale produselor
Urmarirea respectarii cerintelor la receptia marfii
Mentinerea ordinii si curateniei la locul de munca

Cerinte

Studii liceale
Experienta anteriora in comert
Experienta in lucrul cu computerul si/sau casa de marcat
Disponibilitate pentru lucrul in schimb de noapte
Disponibilitate pentru a lucra in Bucuresti si Ilfov
Orientare si deschidere catre client
Simt de raspundere si seriozitate
Corectitudine, simt practic, persoana ordonata

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu competitiv
Perspective de promovare
Un loc de munca stabil si sigur intr-o companie de viitor

Trimite CV