Click aici »

Casier part-time/ perioada determinata

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Arad, Sibiu Arad Sibiu
Domeniile ofertei
Vanzari, Serviciu clienti, Comert
Data introducerii
20-12-2011
Data actualizare
20-12-2011

Descrierea postului

Principalele Responsabilitati pentru Casier

? Executarea operatiunilor pe linia de case
? Inregistrarea marfurilor achizitionate de catre clienti
? Procesarea tranzactiilor numerar si prin card
? Informarea sefului de raion in legatura cu: marfuri deteriorate, eventuale neconcordante intre felul produsului si pretul produsului
? Servirea clientilor intr-o maniera prompta si politicoasa.

Cerinte

Cerintele postului Casier:

? Orientare catre client, amabilitate, responsabilitate
? Preferabil experienta in lucrul pe casele de marcat
? Studii medii
? Abilitati numerice
? Operare PC nivel mediu si cunostinte operare fax
? Respectarea standardelor de lucru.