Click aici »

Casier - operator facturare

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Comert, Finante/Contabilitate
Data introducerii
11-07-2008
Data actualizare
11-07-2008

Descrierea postului

Operarea facturilor de livrare in conformitate cu legile in vigoare si cu politica firmei

Efectuarea incasarilor si platilor in numerar la sediu
Evidenta registrului de casa zilnic, intocmirea monetarului si a diverselor rapoarte specifice activitati

Completarea documentelor pentru banca
Arhivarea documentelor

Cerinte

Studii medii sau superioare

Experienta in lucrul cu calculatorul
Experienta in contabilitate primara constituie avantaj

Persoana ordonata, atentie distributiva, capacitate de adaptare la nou, responsabila
Expertiza contabila
Obiective de dezvoltare profesionala in domeniul economico-financiar
Engleza la nivel satisfacator
Cunostinte de operare programe specifice contabilitate - un avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu fix
Oferta (bonusuri, beneficii):
Mediu de lucru intr-o echipa tanara si dinamica