Click aici »

Casier, facturist, consilier clienti

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Brasov Brasov
Domeniile ofertei
Comert
Data introducerii
21-03-2016
Data actualizare
19-05-2018

Descrierea postului

Descrierea postului:
- Comunicarea cu clientii magazinului, prezentarea produselor si serviciilor oferite
- Verificarea si mentinerea stocurilor si necesarului de marfa
- Cunostinte bune de operare pe calculator
- Experienta in domeniu constitue avantaj- persoana atenta, serioasa, constiincioasa
- Intocmirea documentelor specifice activitatii de vanzare
- Respectarea procedurilor interne
- Procesarea datelor in vederea actualizarii paginii kaleido.ro

Cerinte

CANDIDATUL IDEAL:
- Absolvent de studii medii-Persoana loiala, resposabila, activa, creativa, motivata, cu abilitati de comunicare, entuziasta, implicata, cu gandire pozitiva
- Experienta intr-un post similar sau conex este un avantaj.
- Capacitate foarte buna de comunicare, atentie distributiva, capacitate rapida de decizie, experienta in lucrul in echipa.

RESPONSABILITATI:
- Asigura gestiunea corecta si completa a numerarului si a produselor la casa de marcat
- Cunoaste sortimentatia de produse comercializate in cadrul magazinului

Oferta (bonusuri, beneficii)

AVANTAJE: nu se lucreaza Duminica si sarbatorile legale; program de lucru 8 ore; mediu de lucru antrenant si creativ; posibilitati de promovare; se ofera pachet salarial atractiv

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un mesaj si sa ataseze CV-ul la acest anunt.

Candidatii desemnati ulterior vor fi programati la un interviu!

www.kaleido.ro facebook : kaleido brasov.