Click aici »

Casier Club&PUB

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Braila, Galati Braila Galati
Domeniile ofertei
Comert
Data introducerii
16-12-2015
Data actualizare
16-12-2015
Confidential
expirat

Descrierea postului

all4Job recruteaza casier club, pentru clientul sau, important PUB&CLUB din Galati.

Vei emite documentele fiscale (facturi fiscale, bon fiscal) cu respectarea prevederilor legale privind modul de intocmire a acestora;
Vei emite documente de incasare a marfurilor vandute si vei incasa contravaloarea acestora;
Vei efectua tranzactiile de POS cu respectarea prevederilor existente in conventiile incheiate cu bancile;
Vei intocmi monetarul pentru numerarul existent in casierie la sfirsitul fiecarei zile si vei verifica corectitudinea acestuia cu documentele de numerarar generate din sistemul informatic al magazinului, cit si cu raportul Z al casei de marcat generat pe operator;
Te vei asigura de corectitudinea incasarilor efectuate;

Cerinte

Cum trebuie sa fii tu pentru a intra in echipa colaboratorului nostru:

Sa ai experienta relevanta in activitatea de casierie de minim 6 luni
Sa ai studii medii finalizate/superioare
Sa detii cunostinte operare Microsoft Office
Sa ai capacitatea de a stabili cu usurinta relatii interpersonale
Sa fii o persoana atenta la detalii, seriosa, responsabila si implicate
Sa ai stabilitate emotionala si integritate profesionala

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se vor negocia in functie de experienta si aptitudini.