Click aici »

Cameriste/valeti pentru Franta

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Tara
France
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Menaj/Babysitter, Turism/Hoteluri
Data introducerii
14-10-2019
Data actualizare
14-10-2019

Descrierea postului

Cautam pentru clientul nostru, personal pentru un grup renumit in domeniul hotelier si al cateringului, pe  plan mondial!

Sarcini de indeplinit:

- Asigura curatarea si intretinerea incaperilor intr-un mod eficient si atent
- Curatati si verificati continutul caruciorului de curatare
- Aprovizionarea camerelor
- Detectarea defectelor mobilierului si a defectiunilor echipamentului
- Atentie axata pe echipamentele, materialele si infrastructurile

Cerinte

Femeia sau valetul este o persoana cheie in hotel.

Cautam personalitati riguroase, care nu se tem de munca si care cauta mereu sa isi imbunatateasca performanta. Constiinciozitatea este o trasatura esentiala a personalitatii.

Acest loc de munca necesita experienta in ospitalitate, dar mai ales dorinta de a dori intotdeauna sa ofere mai bine clientului.
De preferat sa se cunoasca limba franceza sau engleza.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Cazare si mese in cadrul clubului + beneficii ale clubului.

Este timpul sa incercati o noua experienta!

Daca doriti sa lucrati pentru aceasta realizare, nu ezitati sa ne trimiteti CV-ul dvs.!

Ne puteti contacta la unul dintre numerele afisate
Sau lasati un CV la una dintre adresele de e-mail: elena.puiu@01jobs.eu, alina.serban@01jobs.eu, carmen.tanislav@01jobs.eu

Trimite CV