Cameriste pentru servicii curatenie in hoteluri de 4-5 stele din Bucuresti

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Turism/Hoteluri, Menaj/Babysitter
Data introducerii
30-04-2013
Data actualizare
01-04-2014

Descrierea postului

ANGAJAM CAMERISTE PENTRU SERVICII CURATENIE IN HOTELURI DE 4-5 STELE DIN BUCURESTI

Detalii contract
Tip de contract: contract de munca/colaborare permanenta
Program de lucru: 8 ore pe zi ? 5 zile pe saptamana

Cerinte

Recrutam numai persoane muncitoare, responsabile, discrete, ordonate si atente la detalii, sociabile, proactive, adaptabile, dornice sa invete, sa se dezvolte zilnic si sa performeze atat individual cat si ca echipa .
Nu este obligatorie experienta anterioara ca si camerista!
Persoanele fara experienta vor beneficia gratuit de o perioada de training specializata din partea managerilor de departament.
Informatii suplimentare puteti obtine la sediul companiei noastre la interviu, sau la numarul de telefon 0722 659 255 !

Program interviuri : de luni pana vineri inclusiv, intre orele 10,00 ? 17,00

Responsabilitati:
- sa curete camerele si sa dezinfecteze baile;
- sa schimbe asternuturile in camere, sapunurile, sampoanele, gelurile de dus, prosoapele, dar si alte produse necesare;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii Oferite
Masa asigurata gratuit in timpul programului de lucru .
Cele 2 zile libere pot fi luate in oricare zi a saptamanii.
Echipa tanara, dinamica si ambitioasa, formata din 30 cameriste.