Click aici »

Camerista

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Constanta Constanta
Domeniile ofertei
Menaj/Babysitter, Turism/Hoteluri
Data introducerii
23-01-2018
Data actualizare
23-01-2018

Descrierea postului

Camerista
Servicii de curatenie in camere, in receptie, in incaperile hotelului
Buna comunicare cu angajatii companiei si cu managerul
Respectarea normelor de igiena si a regulamentului de ordine interioara
Respectul fata de clienti
Comunicarea oricaror incidente aparute in camere privind pagube, etc

Cerinte

Experienta in ce priveste  activitatea desfasurata de companie, respectiv turism, privind serviciile de curatenie
Capacitate de organizare si planificare
Persoana dinamica
Pregatit pentru lucrul sub presiune si rezistenta la stres
Aptitudini de comunicare
Bune abilitati de comunicare si interrelationare