Click aici »

Camerista

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Turism/Hoteluri
Data introducerii
08-01-2018
Data actualizare
08-01-2018

Descrierea postului

Agentia de recrutare si plasare forta de munca Rentacred HR.Agency recruteaza candidati (fremei) cu varsta cuprinsa intre 18-50 in ANGLIA
Descrierea postului: Cameriste

Persoanele interesate sunt rugate sa aplice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre: office@angajarioriunde.ro / info@angajarioriunde.ro. Aplicatia va consta in CV redactat in limba engleza, foto tinuta decenta pe una din adresele de email a societatii sau pot veni la sediul societatii cu un Cv : Str.Pacii, Nr.3, Bl.S2, Sc.B, Ap.3, Tulcea.
Relatii la telefon: 0767945193 / 0746600559.

Cerinte

Candidatul ideal:
- prezenta agreabila
- atentie la detalii
- experienta in domeniu constituie avantaj
- abilitati de organizare si dexteritate
- abilitati de munca atat in echipa, cat si individual

Responsabilitati:
- intretinerea si amenajarea camerelor de oaspeti
- curatarea camerelor, holurilor si altor incaperi, manual sau folosind echipament de curatenie
- curatarea si sa dezinfectarea bailor
- schimbarea asternuturilor in camere
- schimbarea sapunurilor, sampoanelor, gelurilor de dus, prosoapelor, precum si altor produse necesare
- folosirea si utilizarea aparatelor si materialelor precum: aspiratoare, lavete, prosoape, detergenti, etc.
- se cere limba engleza (mediu)