Click aici »

Camerista

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca, Turda Cluj-Napoca Turda
Domeniile ofertei
Turism/Hoteluri, Menaj/Babysitter
Data introducerii
12-02-2015
Data actualizare
26-04-2016

Descrierea postului

- sa curete camerele, holurile si alte incaperi, manual sau folosind echipament de curatenie;
- sa curete si sa dezinfecteze baile;
- sa schimbe asternuturile in camere;
- sa schimbe sapunuri, sampoane, geluri de dus, prosoape, precum si alte produse necesare;
- sa faca alte eventuale servicii oferite de hotel oaspetilor.

Cerinte

- abilitati de comunicare: persoana deschisa, capabila de munca in conditii de stres;
- absolvent(a) liceu;
- persoana capabila sa realizeze curatenia si ordinea in camerele care ii sunt alocate;
- atitudine orientata catre client, abilit?ti bune de comunicare, persoana energica si amabila;
- disponibilitate de a lucra in ture.